top of page

Kullanım Alanları

RoomSketcher-Home-Plans-3D.jpg

KONUT: Ev ve yazlıklarınız için en pratik, ekonomik ve estetik ısıtıcı olan Ardo Cam Panel Isıtma Sistemlerini odalarınız ve cam balkonlarınızda kırma dökme işi çıkmadan kullanabilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken, ısıtmak istediğiniz odaların metrekarelerine uygun olan Ardo modellerini seçmek.

slider01.png

OFİS ve İŞYERİ ISITMA: İster odalar hâlinde birbirinden ayrılmış bölümlerde, isterse açık ofis alanlarınız ve mağazalarınızda metrekarenize uygun model ve adette Ardo ile ısınma problemizi zaman kaybetmeden, dekorasyonunuza zarar vermeden metrekarenize uygun Ardo Cam Panel Isıtma model/modelleri ile çözebilirsiniz. 

Büyük lobilerde kısmî ısıtma yapmak için danışmalarımıza ulaşın.

corner-coffee-shop-3d-model-low-poly-obj

KAFE & RESTORANT ISITMA: Kafe ve restoranların kış bahçelerini ısıtmanın hem zor, hem de yüksek maliyetli olduğunun farkındayız. Şimdiye kadar kullanmakta olduğunuz elektrikli ve doğalgazlı ısıtıcıların baktıkları dar açıda (altında/etrafında) oturanları ve sarfiyatıyla cebinizi yaktığını, ortamdaki konforun bozulması dolayısıyla baş ağrısı çeken müşterilerinizin de sizin tüm gayretinize rağmen rahatsız olup ortamdan kaçtıklarınızı biliyoruz. 

Artık bu süreci tersine çevirmek, ve müşterilerinize konforlu bir ortam sunarken, ısıtma maliyetlerinizi de düşürmek için buradayız.

Mekânınıza uygun "özel üretim" çözümlerimiz hakkında bilgi almak için danışmalarımıza ulaşın.

8-2.png

FABRİKA ve İMALATHANE ISITMA: Fabrika ve imalathaneler tabiatı icabıyla yüksek tavanlı oluyor ve personel genellikle ortamın belli bölümlerinde çalışıyor. Konveksiyonel yöntemler ile bu gibi ortamların ısıtılmasının mümkün olmadığı malum. Diğer taraftan insanın olmadığı alanları ısıtmaya çalışmak ise boşu boşuna sarfiyat anlamına geliyor. 

Ardo Cam Panel Isıtma Sistemleri ise bu gibi büyük hacimli ortamlarda yalnız personelin çalışma alanlarını hedef alarak ısıtma gerçekleştirebiliyor. Böylelikle yatırım maliyetleri düştüğü gibi ısıma için sarfiyatlar asgari seviyeye indirilmiş oluyor.

Sizin çalışma alanınızdaki personel dağılımı ve çalışma koşullarına uygun "özel üretim" çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın. 

Uygulama Görselleri

bottom of page