top of page

Hakkımızda

İşletmemiz, “bulunduğu sektörü kendisinin inşa etmesi” prensibinden yola çıkarak kurulmuş ve bugün kadar ürettiği ürünlerle de iddiasının arkasında durmasını bilmiştir.

İlk olarak, dünyada çalışmaları süren ancak “kısa vadeli-geçici çözüm” olarak tüketicilere sunulan haşere kovucu cihazlar yerine, 100 bin metrekareye kadar etkili, asgarî 10 yıl kullanım ömürlü kesin haşere önleyici cihazlar üreterek tüketiciyle buluşturmuştur.

Türkiye başta olmak üzere “elektronik haşere önleme” sektörünün kurucusu ve yönlendiricisidir. Etkisi bakımından da dünya çapında rakipsiz cihazlar üretmekte ve 20 yılı aşkın süredir hizmetinize sunmaktadır. 

Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen zaman zarfında, tüketicilerden gelen tüm geri bildirimleri değerlendirerek tecrübe hâline getirmiş ve bu tecrübeyi ürünlerine yansıtarak, donuklaşmaya fırsat tanımaksızın ürünlerini devamlı yenileyerek tüketicinin istifâdesine sunmuştur

Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde ve öz kaynaklarıyla gerçekleştiren işletmemiz, inovatif olmanın da ötesinde, özgün buluşlara imza atarak ezber bozmaya devam etmektedir.

İşletmemiz inovasyon ve özgün buluşlarından meydana gelen ürün gamını her geçen gün yenileyerek tüketicinin hizmetine sunmaktadır.

2008 senesinde tüketici ile buluşturduğumuz Türkiye'nin ilk yerli cam panel ısıtıcısı olma özelliği taşıyan Ardo ile hitap ettiğimiz sektörlere üretim ve tüketim bakımından farklı bakış açıları kazandırmayı sürdüren Davran, hem mevcut ürünlerini geliştirmeye devam etmekte ve hem de yeni ürünler için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Davran'ın temel amacı “taklit eden değil, taklit edilen olmaktır” ve tabiîdir ki taklitçileriyle olan hukuk mücadeleleri de sürdürmektedir.

Zamanın şartlarına hızla ayak uyduran esnek yapımız, tecrübemiz, daima yeni ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen ürünlerimizle her zaman size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz...

Markalarımız

Elektronik Haşere Önleme Sistemleri

ardo

Cam Panel Isıtma

bottom of page