Hakkımızda

İşletmemiz, “bulunduğu sektörü kendisinin inşa etmesi” prensibinden yola çıkarak kurulmuştur.

Dünya’da, çalışmaları süren ve ancak “kısa vadeli-geçici çözüm” olarak tüketicilere sunulan haşere kovucu cihazlar yerine, 100 bin metrekareye kadar etkili, asgarî 10 yıl kullanım ömürlü kesin haşere önleyici cihazlar üreterek tüketiciyle buluşturmuştur.

Türkiye başta olmak üzere “elektronik haşere önleme” sektörünün kurucusu ve yönlendiricisidir. Etkisi bakımından da dünya çapında rakipsiz cihazlar üretmekte ve hizmetinize sunmaktadır. 

Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen zaman zarfında, tüketicilerden gelen tüm geri bildirimleri değerlendirerek tecrübe hâline getirmiş ve bu tecrübeyi ürünlerine yansıtarak, donuklaşmaya fırsat tanımaksızın ürünlerini devamlı yenileyerek tüketicinin istifâdesine sunmuştur

Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde ve öz kaynaklarıyla gerçekleştiren işletmemiz, inovatif olmanın da ötesinde, özgün buluşlara imza atarak ezber bozmaya devam etmektedir.

İşletmemiz inovasyon ve özgün buluşlarından meydana gelen ürün gamını her geçen gün yenileyerek tüketicinin hizmetine sunmaktadır. Geçtiğimiz senelerde piyasaya sürülen “Ardo Cam Panel Isıtıcı” ve son dönemde hazırlanarak yine tüketicinin istifâdesine sunulan “Cam Panel Izgara” ile ürünlerin hitap ettiği sektörlere üretim ve tüketim bakımından farklı bakış açıları kazandıran Davran, bir yandan da diğer ürünlerinin piyasaya sunulmasının hazırlığı ve tatlı telâşı içerisindedir.

Davran'ın temel amacı “taklit eden değil, taklit edilen olmaktır” ve tabiîdir ki taklitçileriyle olan hukuk mücadeleleri de sürdürmektedir.

Zamanın şartlarına hızla ayak uyduran esnek yapımız, tecrübemiz, daima yeni ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen ürünlerimizle her zaman size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz...

Diğer Markalarımız

Elektronik Haşere Önleme Sistemleri

ardo

Cam Panel Isıtma

Cam Izgara

ardo

Müşteri Hizmetleri

Gizlilik ve Güvenlik

Garanti ve İade Koşulları

Teslimat Koşulları

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Oruçreis Mah. Giyimkent 4. Sok. No:50 Esenler/İstanbul