top of page

ARDO'NUN HİKAYESİ

2008 senesinde Türkiye'de kendi patentiyle cam panel ısıtıcı üretimi ve satışına başlayan Ardo, 16 senedir bu sektörde bulunmakta ve gerek ısıtma elemanları gerekse kontrol elemanlarındaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli olarak kendisini ve ürünlerini yenilemektedir. 

MİSYONUMUZ

Isınma Anlayış ve Şeklini Dönüştürmek

Israrla üzerinde durduğumuz üzere uzun dalga ısı yayını yapan ısıtıcılarımız hem sağlıklı hem de konforlu ısınma açısından radyant ısıtıcılar arasında en doğru seçimdir. 

Uzun yıllardır düşük ilk yatırım maliyeti ve alışkanlıklar dolayısıyla sektör ışıklı ısıtıcılar tarafından domine ediliyorsa da, arzı çeşitlendirmek ve piyasadaki talebi yerli üretimle karşılamak Ardo'nun temel misyonudur. 

IMG_0257.jpeg

Yolculuğumuz

2005

AR-GE Çalışmaları Başladı

2005 senesinde cam içerisine entegre rezistans ile çalışan ısıtıcı için AR-GE faaliyetleri başladı.

2007

Ürün Son Şeklini Aldı ve Piyasaya Sunuldu

2008 senesinde Ardo'nun çalışmaları tamamlandı, nihai ürün ortaya çıktı ve piyasaya sürüldü.

Biraz daha detay...

İşletmemiz, “bulunduğu sektörü kendisinin inşa etmesi” prensibinden yola çıkarak kurulmuş ve bugün kadar ürettiği ürünlerle de iddiasının arkasında durmasını bilmiştir.

İlk olarak, 2003 senesinde dünyada çalışmaları süren ancak “kısa vadeli-geçici çözüm” olarak tüketicilere sunulan haşere kovucu cihazlar yerine, 100 bin metrekareye kadar etkili, asgarî 10 yıl kullanım ömürlü kesin haşere önleyici cihazlar üreterek tüketiciyle buluşturmuştur.

Türkiye başta olmak üzere “elektronik haşere önleme” sektörünün kurucusu ve yönlendiricisidir. Etkisi bakımından da dünya çapında rakipsiz cihazlar üretmekte ve 20 yılı aşkın süredir hizmetinize sunmaktadır. 

 

Kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen zaman zarfında, tüketicilerden gelen tüm geri bildirimleri değerlendirerek tecrübe hâline getirmiş ve bu tecrübeyi ürünlerine yansıtarak, donuklaşmaya fırsat tanımaksızın ürünlerini devamlı yenileyerek tüketicinin istifâdesine sunmuştur

 

Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde ve öz kaynaklarıyla gerçekleştiren işletmemiz, inovatif olmanın da ötesinde, özgün buluşlara imza atarak ezber bozmaya devam etmektedir.

İşletmemiz inovasyon ve özgün buluşlarından meydana gelen ürün gamını her geçen gün yenileyerek tüketicinin hizmetine sunmaktadır. 

 

2008 senesinde tüketici ile buluşturduğumuz Türkiye'nin ilk yerli cam panel ısıtıcısı olma özelliği taşıyan Ardo ile hitap ettiğimiz sektörlere üretim ve tüketim bakımından farklı bakış açıları kazandırmayı sürdüren Davran, hem mevcut ürünlerini geliştirmeye devam etmekte ve hem de yeni ürünler için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Zamanın şartlarına hızla ayak uyduran esnek yapımız, tecrübemiz, daima yeni ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen ürünlerimizle her zaman size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz...

Takım çalışması
bottom of page